Mysłowice miłym miastem?

fot. itvm.pl

22 kwietnia wystartowała ogólnopolska akcja „Milka. Moje miasto się przytula”, w której Polacy wybiorą najmilsze miasto w Polsce. Poza zaszczytnym tytułem, do wygrania są także imprezy plenerowe zorganizowane w trzech zwycięskich miastach, a najmilsze z nich otrzyma ogólnopolską promocję w telewizji, radiu, prasie, Internecie i na nośnikach reklamy zewnętrznej o wartości pół miliona złotych!

Głosować na Mysłowice można na stronie www.fioletowastrona.pl oraz za pośrednictwem Facebooka, za pomocą wirtualnych przytuleń. Im więcej wysłanych przytuleń z danego miasta, tym większe jego szanse na wygraną.Pierwszy etap konkursu potrwa do 18 maja i wyłoni trzy miasta, które przejdą do finału akcji. To one będą konkurować o miano pierwszego w historii najmilszego miasta w Polsce.

– W drodze do finału mieszkańcy tych trzech miast będą mieli okazję wykazać się i udowodnić, że to właśnie w ich mieście panuje najmilsza atmosfera, biorąc udział w weekendowych wydarzeniach specjalnych i zabawnych prowokacjach. O tym, które miasto w Polsce zdobędzie tytuł najmilszego, dowiemy się 30 czerwca podczas imprez plenerowych z licznymi atrakcjami, grami i zabawami dla mieszkańców, zorganizowanych w trzech miastach – finalistach jednocześnie – mówi Beata Kucejko, Brand Manager marki Milka, organizatora akcji.

Emocje związane z wyborem najmilszego miasta będą towarzyszyć uczestnikom do ostatniego dnia akcji, czyli 30 czerwca – biorący udział w imprezach na żywo będą mogli zdobywać dodatkowe punkty dla swoich miast. Na ostateczny wynik będą więc miały wpływ nie tylko wirtualne przytulenia wysyłane z całej Polski, ale również to, jak mieszkańcy miast zaangażują się w zaplanowane na ten dzień konkurencje.

Więcej informacji w Wirtualnym Biurze Prasowym na stronie akcji „Milka. Moje miasto się przytula” – www.fioletowastrona.pl – zakładka „O akcji”.

Źródło: itvm.pl

Komentarze