Zajęcia samoobrony „Bezpieczna w mieście”

fot. kravmaga.rzeszow.pl

Brzęczkowicki Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun zaprasza wszystkie panie na zajęcia samoobrony „Bezpieczna w mieście”.

3-miesięczny kurs składa się z wykładów (aspekty prawne samoobrony, obrona psychologiczna) oraz treningów, podczas których korzysta się ze sprawdzonych technik wykorzystywanych w Ju-Jitsu.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w Brzęczkowicach, przy ul. Kawy 12, od 17 do 18.30. Koszt to 70 zł na miesiąc (w sumie 210 zł). Szczegółowych informacji zasięgnąć można pod nr tel. 793 023 415 oraz na stronie www.shogun.slask.pl.

A dlaczego warto zapisać się na kurs samoobrony? Bo każdej kobiecie pozwoli to na zdobycie wiedzy, dzięki której będzie potrafiła stawić czoła napastnikowi i poradzi sobie w sytuacji zagrożenia. Nigdy nie wiadomo jak zaatakuje napastnik, więc na zajęciach zostaną prześledzone setki kombinacji. Systematyczne ćwiczenie pozwoli osiągnąć doskonały poziom, dzięki czemu panie staną się pewne siebie i swoich możliwości. Kurs samoobrony kształtuje poczucie bezpieczeństwa. Ponadto osoba znająca tajniki samoobrony w sytuacji zagrożenia potrafi zachować zimną krew i bronić się w sposób bardziej rozsądny oraz skuteczny.

Jest to również fantastyczny sposób na spędzanie wolnego czasu! Na kursie nie ma żadnych ograniczeń wiekowych i nie potrzeba żadnego przygotowania kondycyjnego.

Źródło: Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun

Komentarze