Zarejestruj samochód w Quick Parku i odbierz prezent

fot. UM

W każdy poniedziałek, rejestrując samochód w galerii handlowej Quick Park, otrzymasz gadżet-niespodziankę. Gaśnice, apteczki i skrobaczki do szyb trafią do mieszkańców dzięki firmie Sigma Nieruchomości i Ubezpieczenia Irena Tylek, z którą urząd miasta współpracuje od 2015 r.

22 stycznia ruszyła akcja, dzięki której mysłowiczanie rejestrujący samochód w galerii handlowej Quick Park otrzymają prezenty. Firma Sigma Nieruchomości i Ubezpieczenia Irena Tylek, z którą magistrat współpracuje od trzech lat, ufundowała akcesoria przydatne każdemu kierowcy: skrobaczki do szyb, apteczki i gaśnice samochodowe. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Firma postanowiła zadbać również o bezpieczeństwo najmłodszych. Przedszkolaki oraz uczniowie mysłowickich szkół podstawowych zaopatrzeni zostaną w akcesoria odblaskowe, dzięki którym będą lepiej widoczni na drodze. Odblaski na rękę czy plecak niejednokrotnie mogą uratować życie młodych ludzi i zapewniają lepszą ich widoczność po zmroku.

Sigma Nieruchomości i Ubezpieczenia Irena Tylek zajmuje stanowisko w biurze obsługi mieszkańca urzędu miasta. Firma oferuje szeroki zakres ubezpieczeń, z których skorzystać mogą właściciele pojazdów tuż po ich zarejestrowaniu.

Nadesłano: UM
Komentarze