Prezydent Lasok chce rozmawiać o Mysłowicach

fot. UM Mysłowice

16 września rozpoczyna się cykl spotkań z mieszkańcami naszego miasta: prezydent Edward Lasok zaprasza do rozmowy o tym, czego dokonał i co jeszcze chce zrobić dla Mysłowic.

Szanowni Państwo, jak co roku spotykamy się, by porozmawiać o Mysłowicach. O tym, co już zrobiliśmy i co planujemy wykonać w mieście, Państwa dzielnicy, najbliższym otoczeniu. Teraz będziemy rozmawiać o Mysłowicach zarówno z perspektywy kończącej się kadencji, ale także przygotowania miasta do realizacji kolejnych inwestycji. Jest o czym dyskutować, bowiem pozyskujemy kolejne 47 mln zł z funduszy europejskich w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych na 20 ważnych projektów dla przyszłości Mysłowic i kolejnych pokoleń mieszkańców naszego miasta. W nowy etap weszła największa drogowa inwestycja Mysłowic, czyli budowa Drogowej Trasy Średnicowej. Pozyskaliśmy także ponad 2 mln zł na opracowanie dokumentacji niezbędnej do podjęcia działań zmierzających do rewitalizacji terenów po kopalni Mysłowice. Państwa głos jest dla mnie niezwykle cenny. Bardzo zależy mi na jak największym Państwa udziale w dyskusji o mieście i jego przyszłości. Serdecznie zapraszam do udziału w rozmowach o Mysłowicach. Spotkania odbędą się we wszystkich dzielnicach.

Do zobaczenia!

Edward Lasok

Pełny harmonogram spotkań dostępny jest tutaj.

Komentarze