Okradał swoich kolegów z pracy

fot. KMP

Do 10 lat więzienia grozi 25-latkowi podejrzanemu o włamania do szafek w szatni jednego z mysłowickich hipermarketów. Mężczyzna pracował w sklepie od niedawna. Swoich współpracowników okradał zarówno z pieniędzy, jak i przedmiotów osobistych.

Cały proceder trwał przez kilka dni. 10 i 11 grudnia pracownicy hipermarketu zauważyli, że z ich służbowych szafek giną różne rzeczy. Sprawca kradł wszystko, co znajdował. Pokrzywdzeni złożyli zawiadomienie, kiedy okazało się, że w szafkach brakuje pieniędzy i przedmiotów osobistych.

Policjanci zabezpieczyli dowody oraz przesłuchali świadków, po czym zatrzymali sprawcę, który próbował opuścić teren hipermarketu. 25-letni mieszkaniec Gdańska miał przy sobie przedmioty, które skradł tego samego dnia z szafek kolegów. W sklepie pracował od trzech dni, z których dwa poświęcił na złodziejski proceder. Podczas przeszukania jego mieszkania stróże prawa znaleźli pozostałą część skradzionych rzeczy. Zebrane dowody pozwoliły przedstawić mężczyźnie 11 zarzutów. 25-latek przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP

Komentarze