fot. KMP Mysłowice

Wciąż trwają poszukiwania mężczyzny podejrzanego o próbę gwałtu na małej dziewczynce. Mysłowicka policja prezentuje jego portrety pamięciowe i będzie sprawdzać każdą informację, która może pomóc trafić na jego trop.

Zdarzenie miało miejsce w środę 11 września około godz. 17.40 przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w dzielnicy Brzęczkowice. W szkole trwała wywiadówka, a grupka dzieci bawiła się tuż obok budynku. To wtedy mężczyzna zaczepił trzy dziewczynki, zwabił je w pobliskie zarośla i próbował zgwałcić jedną z nich.

Sprawca to mężczyzna w wieku 20 – 30 lat, wzrostu około 170 cm, szczupłej budowy ciała. Włosy krótkie, czarne. W czasie zdarzenia ubrany był w kurtkę koloru czarnego, czarne spodnie typu leginsy i krótkie buty gumowe koloru czarnego. Z posiadanych przez policję informacji wynika, że poszukiwany tuż przed zdarzeniem mógł odwiedzać sklepy z odzieżą, w których przymierzał konfekcję damską. Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji poszukiwanego sprawcy.

Każdy kto wie coś w tej sprawie proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Mysłowicach pod numerami telefonów: 032 3173255, 032 3173200 oraz numerem alarmowym w każdym mieście 997.

Mężczyźnie najprawdopodobniej udało się wejść na teren szkoły przez uszkodzony płot. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo, a rodzice już zwrócili się do wiceprezydenta Jana Wajanta z prośbą o naprawę płotu i wycięci przyległych do placówki zarośli w celu poprawy bezpieczeństwa ich pociech.

Źródło: KMP Mysłowice, myslowice.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię