Złóż PIT w Mysłowicach i powalcz o cenne nagrody

Plakat UM

Urząd miasta już po raz drugi przygotował kampanię „Z PIT-em w drogę po nagrodę”. Tak jak w zeszłym roku wystarczy rozliczyć się z fiskusem w Mysłowicach oraz zarejestrować w grze, by wziąć udział w loterii, w której do wygrania będą m.in. wakacje o wartości 10 tys. zł.

– Zeszłoroczna akcja okazała się sukcesem, w naszym mieście rozliczyło się o blisko 750 osób więcej w porównaniu z rokiem 2016. Ponadto kampania została bardzo pozytywnie odebrana przez mieszkańców. To bardzo cieszy, że oprócz walorów edukacyjnych i realnego wpływu podatku do budżetu była to również dobra zabawa z nagrodami dla mysłowiczan – mówi prezydent Edward Lasok.

W loterii może wziąć udział każdy mieszkaniec naszego miasta, który rozliczy swój PIT w mysłowickim urzędzie skarbowym i między 19 marca a 10 maja zgłosi swój udział w konkursie. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić elektroniczny formularz, który dostępny jest na stronie www.myslowiceloteria.pl, lub jego papierowy odpowiednik wrzucić do jednej z urn na terenie Mysłowic. Więcej szczegółów na plakatach poniżej. Nagrodą główną w loterii jest bon wakacyjny biura podróży Itaka o wartości 10 tys. zł. Poza nim możemy powalczyć także o robota kuchennego marki Thermomix, 55-calowy telewizor firmy Sony, konsolę do gier Sony Playstation 4 czy rower miejski marki Le Grand Lile 4 .

W mysłowickim urzędzie skarbowym powinien rozliczyć się każdy, kto 31 grudnia ubiegłego roku mieszkał na terenie naszego miasta. Meldunek nie jest konieczny. Losowanie nagród zaplanowano na 18 maja.

Plakat UM

Plakat UM

Nadesłano: UM
Komentarze