Siatkówka. Ostatnia prosta przed play-offami

fot. Silesia Volley

Od ostatniego wydania „Gazety Mysłowickiej” Silesia Volley rozegrała trzy spotkania. Przed naszym zespołem tylko jeden mecz poprzedzający play-offy.

10 lutego mysłowiczanki pojechały do Radzionkowa na spotkanie z tamtejszym Sokołem. Pomimo wygrania pierwszego seta w kolejnych z siatkarek Silesii zeszło powietrze i przegrały je wysoko. Ambitna walka w czwartym secie pozwoliła jedynie na przegranie go dwoma punktami. Dwa tygodnie później do Mysłowic przyjechała ekipa Polonii Łazisk Górnych. Outsider ligi nie podjął żadnej walki, ulegając w pierwszym secie siedemnastoma punktami, a w cały meczu trzy do zera. Tydzień później Silesianki na wyjeździe wygrały trzema setami z TKS-em Tychy. Wynik nie oddaje przebiegu gry, który był bardzo wyrównany.

Wyniki Silesii Volley:

  • Sokół Radzionków – Silesia Volley 3:1 (24:26, 25:16, 25:17, 25:23),
  • Silesia Volley – Polonia Łaziska Górne 3:0 (25:7, 25:10, 25:18),
  • TKS Tychy – Silesia Volley 0:3 (23:25, 22:25, 20:25).

17 marca w hali przy ul. Bończyka mysłowiczanki rozegrają ostatni mecz rundy zasadniczej. Ich przeciwnikiem będzie Sokół Katowice. Obecnie podopieczne Alana Poloka zajmują czwarte miejsce z dorobkiem 42 punktów. Tyle samo mają trzecia w tabeli Częstochowianka oraz piąty Sokół Radzionków.

Komentarze