Automobiliści wracają do rywalizacji

W lutym do sportowych zmagań wrócili reprezentanci Automobilklubu Mysłowickiego.

10 lutego odbył się Rajd Karnawał, który był drugą rundą Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Turystycznego Pucharu Polski. Para Lutek/Wojtkowiak zwyciężyła, a na najniższym stopniu podium uplasowali się Czaicka i Hyrja. Klub z Mysłowic wygrał także rywalizację drużynową.

25 lutego Automobilklub zorganizował w Bytomiu zawody kartingowe Skarbek. Reprezentanci naszego klubu zajmowali kolejno ósmą, dziewiątą, jedenastą, dwudziestą, dwudziestą szóstą oraz trzydziestą lokatę. Następna runda już 18 marca.

Natomiast 3 marca Opolskie Stowarzyszenie Automobilistów zorganizowało Rajd Pań 2018. Pierwsze miejsce zajęła załoga Rawska-Białek/Krzewski, a trzecie Lutek/Wojtkowiak. Zespołowo Automobilklub Mysłowicki zgarnął puchar za pierwsze miejsce.