Trwa wyścig po życie Lenki

fot. siepomaga.pl/ocalic-lenke

Tylko 10 dni i ponad 630 tys. zł, by uratować życie Lenki Surmy i umożliwić jej leczenie w Wiedniu. Dzisiaj ruszyła zbiórka pieniędzy na siepomaga.pl. – Chodzi o to, by milion osób wpłaciło choćby kilka złotych! – apeluje mama dziewczynki. Zatem do dzieła!

Żeby dokonać wpłaty, należy wejść na stronę www.siepomaga.pl/ocalic-lenke, kliknąć „Wesprzyj”, wpisać dowolną kwotę i wykonać przelew. Na maila przyjdzie potwierdzenie z podziękowaniem za pomoc. Czasu jest niewiele, a kwota ogromna, dlatego liczy się każda złotówka. Warto też udostępniać link dalej, wspomnieć o zbiórce rodzinie i najbliższym, zrobić przelew za osoby nieposiadające konta w banku, a które też chcą wspomóc Lenkę. Pieniążki wpłacać można również poprzez SMS-y. Już nie raz siła internetu i szybkość medialnych informacji udowodniły, że zbiórka na szczytny cel może się udać.

– Nowotwór – na sam dźwięk tego słowa dostajemy gęsiej skórki. Tymczasem moja mała Lenka słyszy je codziennie. Walczy z rakiem, ale przegrywa… Śmierć jest coraz bliżej, z każdym kolejnym dniem zabiera mi córeczkę! W Polsce nie ma już ratunku – trzykrotnie wycinany z głowy guz odrasta, są już przerzuty. Jeśli jak najszybciej nie rozpoczniemy leczenia protokołem MEMMAT w Wiedniu, moje dziecko umrze… Bardzo was proszę o pomoc. Bez leczenia dla Lenki nie ma już żadnej nadziei… – tłumaczy mama Lenki.

Otwórzmy swoje serca i portfele, a na pewno się uda. Wystarczy kilka złotych, tak niewiele, a tyle dobrego mogą zdziałać. Losy dziewczynki możecie na bieżąco śledzić na jej facebookowym profilu.

Komentarze