Baw się i pomagaj. Bal charytatywny w Szybie Bończyk

fot. Grzegorz Galuba

Już po raz trzeci odbędzie się w Mysłowicach niezwykły bal charytatywny. W gorącym okresie karnawału będziemy mogli wesprzeć podopiecznych hospicjum Cordis. W dwóch poprzednich edycjach zebrano łącznie prawie 55 tys. zł.

Impreza zaplanowana jest na 27 stycznia. Będzie to jedyna okazja, aby w karnawale odwiedzić mury Szybu Bończyk. Obiekt ten niedawno otrzymał tytuł Modernizacji roku i trzeba przyznać, że stał się już prawdziwą wizytówką regionu.

Dochód z imprezy, podobnie jak w latach ubiegłych, przekazany zostanie na rzecz hospicjum Cordis, które od 30 lat otacza opieką dzieci i dorosłych cierpiących na chorobę nowotworową i inne schorzenia. Placówka świadczy bezpłatną opiekę specjalistyczną m.in. w zakresie opieki lekarskiej, pielęgnacji, wsparcia psychologicznego i rehabilitacji.

Koszt udziału w balu to 200 zł od osoby, z czego 100 zł zostanie przeznaczone na rzecz hospicjum. Organizatorzy gwarantują fantastyczną zabawę taneczną, doskonałe menu oraz szereg dodatkowych atrakcji. Rok temu mogliśmy podziwiać występ Piotra Kupichy i Anny Marii Głuc. Ozdobą pierwszej edycji był recital Conrado Yaneza.

Rezerwacja miejsc i szczegółowe informacje są dostępne pod numerem telefonu 519 116 713 lub adresem e-mail biuro@szybbonczyk.pl.

Nadesłano: Promenada PR
Komentarze