Mikołajki na sportowo z Lechią Volleyball

fot. Lechia Volleyball

9 grudnia z inicjatywy klubu Lechia Volleyball odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców „Sportowe Mysłowice”. Ta mikołajkowa impreza mogła się odbyć dzięki pomocy finansowej urzędu miasta i życzliwości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który nieodpłatnie udostępnił młodym siatkarzom halę sportową.

Turniej zorganizowany został dla małych mysłowiczan w wieku 9-12 lat. Wiadomo, jak trudno teraz oderwać dzieci i młodzież od ekranów laptopów i smartfonów, dlatego wielkie słowa uznania należą się tym kilkudziesięciu młodym adeptom sztuki siatkarskiej, którzy stawili się wraz z grupą swoich najbliższych w hali sportowej przy ul. Jasińskiego 2. Nad prawidłowym przebiegiem meczy czuwali sędziowie ze Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, którzy na co dzień sędziują w rozgrywkach ligowych. Impreza przebiegała w świątecznej atmosferze, więc nie mogło zabraknąć słodkich prezentów podczas przerwy w rozgrywaniu spotkań. Na zakończenie sportowej rywalizacji wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki oraz medale.

– Wszystkim przybyłym dziękujemy za stworzenie sportowej atmosfery, a uczestnikom gratulujemy. Mamy nadzieję, że nie był to ostatni taki turniej w historii naszego klubu, dlatego już dziś zapraszamy na kolejny – mówi Marcin Szurmik, jeden z trenerów Lechii Volleyball Mysłowice. – Przy okazji pragniemy zaprosić na nasze treningi wszystkie chętne do zabawy z siatkówką dzieci. Szczegóły można znaleźć na stronie www.lechiavolleyball.pl – dodaje.

Nadesłano: Lechia Volleyball
Komentarze