Podarują dzieciom uśmiech na święta

fot. foter.com

Pamiętacie jeszcze emocje towarzyszące wam podczas wizyt św. Mikołaja? To rosnące serce, ekscytację, ciekawość, co znajdziecie w kolorowych pakunkach? A pomyśleliście kiedyś o maluchach, którym nigdy nie było dane zostać obdarowanym przez świętego? Fundacja Pomocy Dzieciom „Pozwól żyć” postanowiła w tym roku odwiedzić z prezentami najuboższe mysłowickie rodziny, a każdy z nas może się przyłączyć do tej pięknej inicjatywy.

– Rozpoczynamy akcję społeczną pod hasłem „#PODARUJusmiech i zostań świętym Mikołajem”. Razem z ks. Michałem Makowskim i parafią św. Krzyża spróbujemy zebrać jak najwięcej pieniędzy, za które zakupimy prezenty dla najbardziej potrzebujących dzieciaków z terenu naszego miasta – mówi Paweł Zok z Fundacji Pomocy Dzieciom „Pozwól żyć”. – Nasz Mikołaj nieoczekiwanie odwiedzi wybrane przez nas rodziny, aby sprawić radość dzieciom, złożyć im życzenia i wskrzesić w ich domach ducha Bożego Narodzenia – dodaje.

Co zrobić, by przyłączyć się do akcji? Wystarczy zasilić konto fundacji dowolną kwotą. Zajrzyjcie na stronę www.pomagam.pl/podarujusmiech – znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje. Więcej o projekcie i działalności mysłowickiej fundacji dowiecie się także ze strony www.pozwolzyc.org.

Komentarze