Podarują dzieciom uśmiech na święta

fot. foter.com
Fundacja Pomocy Dzieciom "Pozwól żyć" obdaruje na święta najbardziej potrzebujące rodziny fot. foter.com

Pamiętacie jeszcze emocje towarzyszące wam podczas wizyt św. Mikołaja? To rosnące serce, ekscytację, ciekawość, co znajdziecie w kolorowych pakunkach? A pomyśleliście kiedyś o maluchach, którym nigdy nie było dane zostać obdarowanym przez świętego? Fundacja Pomocy Dzieciom „Pozwól żyć” postanowiła w tym roku odwiedzić z prezentami najuboższe mysłowickie rodziny, a każdy z nas może się przyłączyć do tej pięknej inicjatywy.

– Rozpoczynamy akcję społeczną pod hasłem „#PODARUJusmiech i zostań świętym Mikołajem”. Razem z ks. Michałem Makowskim i parafią św. Krzyża spróbujemy zebrać jak najwięcej pieniędzy, za które zakupimy prezenty dla najbardziej potrzebujących dzieciaków z terenu naszego miasta – mówi Paweł Zok z Fundacji Pomocy Dzieciom „Pozwól żyć”. – Nasz Mikołaj nieoczekiwanie odwiedzi wybrane przez nas rodziny, aby sprawić radość dzieciom, złożyć im życzenia i wskrzesić w ich domach ducha Bożego Narodzenia – dodaje.

Co zrobić, by przyłączyć się do akcji? Wystarczy zasilić konto fundacji dowolną kwotą. Zajrzyjcie na stronę www.pomagam.pl/podarujusmiech – znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje. Więcej o projekcie i działalności mysłowickiej fundacji dowiecie się także ze strony www.pozwolzyc.org.

Komentarze