Odnowiona klasa SP13 walczy w konkursie

fot. materiały organizatorów

Nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 13 wyremontowały klasę i wzięły udział w konkursie na najlepszą metamorfozę. Przed nimi walka o zwycięstwo, dlatego potrzebują pomocy w postaci waszych głosów. Konkurs trwa tylko do jutra!

Konkurs „Piękna Klasa” organizowany przez firmę Stobud natchnął wychowawczynię klasy 3E, Natalię Wojciechowską-Witek wraz z Barbarą Wodzyńską, by wyremontować i odświeżyć klasę. Nauczycielki poświęciły swój wolny wakacyjny czas, a także prywatne środki, żeby pomieszczenie, w którym na co dzień uczą się dzieci, wyglądało pięknie i przyjaźnie. Zmotywowały do pracy bliskich oraz mamy uczniów i zmieniły salę lekcyjną nie do poznania.

Na początek firma Stobud przekazała wszystkim szkołom farby do pomalowania ścian, a o resztę zadbały realizatorki projektu. W klasie oprócz ławek pojawił się kącik relaksu, panele sensoryczne, kolorowe firanki i dywan, a także ozdobne pompony i obrazki. Całość prezentuje się bardzo nowocześnie i przytulnie. Najbardziej z metamorfozy zadowolone są oczywiście dzieci, które mogą teraz uczyć się i spędzać miło czas w ładnej klasie.

W finale konkursu znalazło się pięć szkół z różnych śląskich miast, w tym mysłowicka podstawówka nr 13. Zwycięzcą zostanie klasa, która otrzyma pod zdjęciem na Facebooku najwięcej polubień, dlatego liczy się każdy głos, który możecie oddać już tylko dzisiaj! Wejdźcie tutaj i zostawcie „lajka”. Rozstrzygnięcie konkursu 2 października. Nagrodą główną jest zestaw farb oraz upominki dla dzieci.

Komentarze