Siatkówka. Memoriał Stanisława Padlewskiego

fot. MOSiR

Między 15 a 17 września w mysłowickiej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Bończyka odbędzie się XV Memoriał im. Stanisława Padlewskiego.

W turnieju wystartuje po maksymalnie 12 zespołów młodziczek i kadetek. Młodsze siatkarki będą rywalizować w piątek i sobotę, natomiast starsze w sobotę i niedzielę. Pełny harmonogram imprezy można zobaczyć na stronie www.mosir.myslowice.pl.

13 września odbył się charytatywny mecz sparingowy pomiędzy mistrzami Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a Dafi Społem Kielce. Cały dochód z meczu zostanie przekazany na leczenie chorej na zanik mięśni Oli Mamoń. Oprócz tego zostały zorganizowane licytacje niespodzianek od obu zespołów, koszulki Pawła Zagumnego, koszulki od Oli, a także wielkiej niespodzianki.

Oprócz tego 9 września w hali przy ul. Bończyka pokazały się seniorki. Rozegrały one towarzyski turniej mający na celu przygotowanie ich do sezonu. Wśród pięciu zespołów Silesianki zajęły trzecie miejsce. Wygrała Częstochowianka, a drugie były siatkarki Sokoła Radzionków. Nasz zespół w tym sezonie poprowadzi Alan Polok, który zajął miejsce Rafała Kalinowskiego.





Komentarze