Przedsiębiorcy rozmawiali o biznesie

fot. Roman Koszowski

6 kwietnia odbyło się drugie w tym roku spotkanie z przedsiębiorcami organizowane przez urząd miasta. Przedstawiciele mysłowickich firm spotkali się w Szybie Bończyk, aby porozmawiać m.in. o możliwości finansowania firmy, inwestowaniu oraz reklamie w przestrzeni miejskiej.

W trakcie „Spotkania z biznesem” zaproszeni goście omówili takie zagadnienia, jak faktoring, czyli możliwości finansowania firmy, reklama w przestrzeni miejskiej, Platforma Usług Elektronicznych ZUS, czyli ZUS przez internet, dress code w biznesie oraz inwestowanie w świecie ujemnych realnych stóp procentowych. Głos zabrali eksperci: regionalny kierownik ds. sprzedaży PKO Faktoring Aleksandra Czaplicka-Kalaman, Danuta Dziacko i Maria Palacz-Szymczyk z ZUS, dyrektor biura bankowości prywatnej PKO w Katowicach Krzysztof Pomykała, stylistka ubioru i konsultant wizerunku biznesowego Monika Janik oraz przedstawiciele magistratu.

– Chcemy nieco rozszerzyć formułę naszych spotkań przede wszystkim przez możliwość prezentowania się poszczególnych mysłowickich przedsiębiorców. Będę zachęcać ich, by się do nas zgłaszali i na kolejnych spotkaniach zawsze jakieś 15 minut dla każdej z firm będziemy próbowali znaleźć – mówi Iwona Nowak, dyrektor kancelarii prezydenta Mysłowic.

Kolejne spotkanie z przedsiębiorcami planowane jest na 8 czerwca.

Nadesłano: UM
Komentarze