Poznali nowoczesną platformę zakupową

fot. UM

Prezentacja nowoczesnej platformy zakupowej OpenNEXUS była tematem przewodnim kolejnego spotkania przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw z terenu naszego miasta. Magistrat zakupił dostęp do platformy za 3 690 zł z końcem grudnia i lada chwila zostanie ona wdrożona.

– Spotkania biznesowe już na stałe wpisały się w miejski kalendarz. Każde kolejne cieszy się coraz większym powodzeniem i porusza ciekawe i mogące zainteresować przedsiębiorców tematy. Nie inaczej było tym razem – zapewnia rzecznik urzędu miasta Kamila Szal.

2 lutego w Szybie Bończyk mysłowiccy przedsiębiorcy dowiedzieli się, na czym polega funkcjonowanie platformy zakupowej. Przedstawiciele firmy OpenNEXUS pokazali im, jak zapisać się do platformy, by w bardzo prosty sposób otrzymywać informacje o organizowanych przez miasto przetargach. Ponadto narzędzie umożliwia branie udziału w danym zamówieniu publicznym w sposób elektroniczny. – Początkowo postępowania przetargowe dostępne na platformie będą dotyczyć zamówień do 30 tys. euro, natomiast za sprawą unijnych dyrektyw już od 2018 r. wszystkie zamówienia publiczne będą realizowane tylko elektroniczne – tłumaczy Kamila Szal.

O tym, jak działa platforma OpenNEXUS i jakie korzyści przynosi jej użytkowanie przedsiębiorcom, a także jak się do niej zapisać, dowiecie się tutaj.

Źródło: UM

Komentarze