Spotkanie z biznesem: platforma zakupowa dla przedsiębiorców

fot. itvm.pl

Prezydent już po raz kolejny zaprasza przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw na spotkanie z biznesem, na którym zaprezentowana zostanie nowoczesna platforma zakupowa openNEXUS zakupiona przez miasto. Mysłowiccy przedsiębiorcy spotkają się 2 lutego o godz. 9 w Szybie Bończyk przy ul. ks. N. Bończyka 13.

Platforma zakupowa openNEXUS to narzędzie ułatwiające przedsiębiorcom i instytucjom publicznym organizowanie zakupów, a sprzedającym szybsze i łatwiejsze dotarcie do potencjalnych klientów. Mysłowice zakupiły dostęp do platformy za 3 690 zł z końcem grudnia i lada chwila zostanie ona wdrożona. Roczny abonament będzie kosztował miasto nieco ponad 14,5 tys. zł.

– Spotkania biznesowe już na stałe wpisały się w miejski kalendarz. Każde kolejne cieszy się coraz większym powodzeniem i porusza ciekawe i mogące zainteresować przedsiębiorców tematy. Nie inaczej będzie 2 lutego – zapewnia Kamila Szal, rzecznik magistratu.

Program spotkania:

  • godz. 8.45 – rejestracja gości,
  • godz. 9.15 – prelekcja Zygmunta Kopacza z openNEXUS „Jak kupować dobrze, a nie tylko tanio?”,
  • godz. 9.45 – naczelnik Wydziału Rozwoju Urzędu Miasta Mysłowice Tomasz Szewczyk przedstawi nowe rozwiązanie, które planuje wdrożyć mysłowicki magistrat (uchwała stanie na sesji rady miasta z końcem stycznia) – każdy prywatny właściciel nieruchomości znajdującej się na terenie miasta będzie miał możliwość uzyskania zwolnienia od podatku od nieruchomości, jeżeli przeprowadzi remont budynku,
  • godz. 10.15 – wystąpienie Michała Bielaka, przedstawiciela PKO BP, który przybliży przedsiębiorcom elektroniczną platformę e-PUAP,
  • po zakończonych prezentacjach będzie możliwość wzięcia udziału w dyskusji oraz założenia konta na platformie zakupowej.

– Aby potwierdzić swoje uczestnictwo w spotkaniu biznesowym, należy do 26 stycznia wysłać zgłoszenie na adres kancelaria@myslowice.pl lub zadzwonić pod numer 32 317 11 67 – zaznacza Kamila Szal.

Komentarze