Sklep Ziaja w Quick Parku Mysłowice

fot. e-ziaja.com.pl
fot. e-ziaja.com.pl

Nie tylko drogerię Rossmann, ale także sklep kosmetyczny Ziaja będziemy mogli odwiedzić w powstającej przy skrzyżowaniu ul. Katowickiej i Obrzeżnej Północnej galerii handlowej już za dwa miesiące. Otwarcie Quick Parku zaplanowane jest na 30 listopada.

Ziaja została założona w 1989 r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziajów. Obecnie oferta firmy obejmuje ok. 1 000 kosmetyków przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. W 2015 r. na rynek trafiło ponad 66 mln sztuk produktów firmy Ziaja. Powierzchnia pierwszego tej marki sklepu w naszym mieście wyniesie 40 m kw.

Na terenie centrum handlowego o powierzchni blisko 16 tys. m kw. znajdzie się w sumie ok. 60 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, m.in. salony Sinsay, Cropp, Reserved, H&M, Big Star, Smyk, CCC, RTV Euro AGD, Martes Sport, Rossmann, Empik, a także restauracje Gusto Dominium i Mc Donald’s, supermarket spożywczy Piotr i Paweł, OH Kino, stacja benzynowa i darmowy parking na 400 samochodów.





Komentarze