fot. TVP 2

Współpracowała z „Gazetą Mysłowicką”, tworząc artykuły o swoich przepysznych wypiekach. Dziś startuje w telewizyjnym programie „Bake Off – Ale ciacho!” w TVP 2.

Razem z 12 uczestnikami Sylwia Grodzka-Haba będzie walczyć o tytuł Króla wypieków. Sam pomysł na program nie stanowi polskiego pomysłu. Jest realizowany na podstawie bardzo popularnego brytyjskiego „The Great British Bake Off”. Finał ostatniej brytyjskiej edycji obejrzało 15 mln widzów. Oryginalna wersja formatu pokazywana była w 196 krajach, sama licencja została zakupiona w 21 państwach.

A kim jest Sylwia? Jak czytamy w jej opisie na stronie programu, Sylwia piecze dla męża i synka, jest samoukiem. Mąż kocha ciasta, a synek kremy. Mysłowiczanka marzy o tym, żeby pieczenie było cały czas przyjemnością dla niej i dla innych. W tej chwili zajmuje się domem. Mówi o sobie „perfekcyjna pani domu”. My znamy ją również jako Panią Foremkę, tworzącą fantazyjne i pyszne wypieki na każdą okazję, które możecie zobaczyć na facebook.com/P.Foremka. Niestety Sylwia do czasu zakończenia programu nie może udzielać wywiadów, ale liczymy na rozmowę po wygranej, za którą mocno trzymamy kciuki!

„Bake Off – Ale ciacho” oglądajcie w poniedziałki o godz. 21.45 w TVP 2. Więcej o programie dowiecie się tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię