„Ugotowani” na Śląsku. Zgłoś się do programu

fot. ugotowani.tvn.pl

Czterech miłośników dobrej kuchni. Każdy z nich kolejno zaprasza do siebie na kolację pozostałą trójkę, by zachwycić ich podniebienia, lepiej się poznać i dobrze bawić – tak w skrócie prezentuje się formuła programu „Ugotowani”. Redakcja TVN poszukuje na Śląsku kucharzy-amatorów, którzy chcieliby wystąpić w tym telewizyjnym show.

– Zależy nam na osobach o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach. Chcemy, aby w programie spotkały się osoby z przeróżnych środowisk, które nie zajmują się profesjonalnie gotowaniem, nie uczą się w szkole gastronomicznej, ale ich pasją jest gotowanie – mówi Ewa Stepnowska z redakcji „Ugotowanych”.

Aby zgłosić się do programu, należy wypełnić formularz tutaj lub wysłać swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy na adres e.stepnowska@tvn.pl. – Na początku ze wszystkimi kandydatami rozmawiamy telefonicznie. Później mamy casting na Śląsku, czyli spotkanie w domu kandydata z osobą z naszej redakcji. W jego skład wchodzi rozmowa przed kamerą oraz krótkie gotowanie. Casting planujemy między 8 a 11 sierpnia. Jesienią z wybraną czwórką uczestników nagrywamy program – dodaje Stepnowska.

Komentarze