Reserved, House, Cropp i Sinsay w Quick Parku

fot. Wikimedia Commons

Cztery marki grupy LPP: Reserved, House, Cropp i Sinsay dołączyły do grona najemców Quick Parku. Łączna powierzchnia tych sklepów wyniesie blisko 2 700 m kw.

LPP to spółka o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządza sześcioma markami: Reserved, House, Cropp, Mohito, Sinsay i Tallinder. Posiada blisko 1 600 sklepów w Europie i na Bliskim Wschodzie. Tworzy również miejsca pracy dla 20 tys. pracowników w swoich biurach i strukturach sprzedaży, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Hamburgu, Szanghaju, Pradze, Moskwie, Kijowie i Budapeszcie. Tylko w 2014 r. LPP sprzedała ponad 70 mln sztuk odzieży, osiągając przychody w wysokości ponad 1 mld euro.

Powierzchnia Quick Parku jest już prawie w całości wynajęta. Oprócz sklepów z grupy LPP znajdziemy w nim m.in. takie marki, jak H&M, Smyk, CCC, RTV Euro AGD, Martes Sport czy Rossmann.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że największa firma odzieżowa w Polsce znajdzie swoje miejsce w Quick Parku w Mysłowicach i uzupełni jego ofertę modową. Założeniem naszego centrum handlowego od samego początku był taki dobór najemców, aby każdy klient znalazł w nim coś dla siebie. Uważam, że zróżnicowana oferta marek Reserved, House, Cropp i Sinsay spełni to zadanie –  mówi Dominik Buczkowski, dyrektor ds. rozwoju spółki Real2b odpowiedzialnej za budowę galerii w naszym mieście.

Otwarcie centrum handlowego o powierzchni blisko 16 tys. m kw. przewidziane jest na ostatni kwartał tego roku. Będzie to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach. Na jego powierzchni znajdziemy ok. 60 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Quick Park zaoferuje również darmowy parking na 400 samochodów.

Źródło: Real2b

Komentarze