Przytul zwierzaka ze schroniska

fot. mojakampania.pl

Chcesz pokazać wszystkim, że kochasz zwierzęta? Kup jedną z unikatowych koszulek, bluz lub toreb i wesprzyj mysłowickie schronisko dla bezdomnych zwierząt!

W ramach kampanii „Przytul zwierzaka ze schroniska” wypuszczona została seria ubrań z wizerunkiem kotów i psów – koszulki, bluzy i torby dostępne są w różnych fasonach i rozmiarach. Ceny ubrań wahają się między 39 a 55 zł, a dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie schronisku dla zwierząt w Mysłowicach.

Akcja „Przytul zwierzaka ze schroniska” ma na celu przybliżenie społeczeństwu tematu bezdomnych zwierząt. Jest ich bardzo dużo i niestety liczba ta stale wzrasta. Często są to zwierzęta zakupione w nieprzemyślany sposób, zazwyczaj jako prezent, bez wcześniejszego porozumienia z przyszłym ewentualnym właścicielem. Jako niewygodny podarunek, który wymaga codziennej opieki, są pewnego dnia porzucane. Niejednokrotnie źle traktowane przez dotychczasowych właścicieli, zaniedbane i głodne, trafiają do schronisk. A one przecież też mają uczucia, przywiązują się do swojego pana i bardzo mocno przeżywają porzucenie. Zwierzę również zasługuje na odrobinę miłości i czułości, zwłaszcza że potrafi tę miłość oddać bezwarunkowo i podwójnie. Kup koszulkę i podaruj odrobinę miłości bezdomnym zwierzakom!

Komentarze