Przyjdź na bal i wesprzyj hospicjum Cordis

fot. szybbonczyk.pl

Czym byłby karnawał bez balu? Ten będzie jednak wyjątkowy. 6 lutego, w ostatnią sobotę tegorocznego karnawału, w mysłowickim Szybie Bończyk odbędzie się I Bal Charytatywny na rzecz hospicjum Cordis. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Tego miejsca nikomu nie trzeba przedstawiać. Od 20 lat hospicjum Cordis otacza opieką dzieci i dorosłych cierpiących na chorobę nowotworową i inne schorzenia. Hospicjum świadczy bezpłatną opiekę specjalistyczną m.in. w zakresie opieki lekarskiej, pielęgnacji, wsparcia psychologicznego i rehabilitacji.

6 lutego dzięki wieloletnim przyjaciołom hospicjum Cordis, właścicielom kompleksu bankietowo-konferencyjnego Szyb Bończyk, w murach przepięknie odrestaurowanego szybu kopalni Mysłowice przy ul. Bończyka 13 odbędzie się I Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych ośrodka. – To bal, jakiego w Mysłowicach brakowało. Żegnamy karnawał i jednocześnie pomagamy hospicjum – mówi Maciej Sikora, właściciel Szybu Bończyk.

Koszt udziału w balu to 200 zł od osoby, z czego 100 zł zostanie przeznaczone na rzecz hospicjum. Organizatorzy gwarantują fantastyczną zabawę taneczną, doskonałe menu oraz szereg dodatkowych atrakcji.

Rezerwacja miejsc i szczegółowe informacje: tel. 519 116 713, e-mail biuro@szybbonczyk.pl.

Nadesłano przez: Szyb Bończyk
Komentarze