Przygarnij zwierzaka ze schroniska. Albo chociaż kup koszulkę!

Już po raz drugi mysłowickie schronisko dla zwierząt we współpracy z nadrukomat.com zbiera fundusze dla swoich czworonożnych podopiecznych. Tym razem akcja przebiega pod hasłem „Przygarnij zwierzaka ze schroniska”. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze gotowy na adopcję psa lub kota, możesz włączyć się w promocję akcji, kupując koszulkę lub torbę.

Kampania „Przygarnij zwierzaka” ma na celu przybliżenie tematu adopcji bezdomnych zwierząt. Schroniska są pełne porzuconych i skrzywdzonych psów i kotów, które z dnia na dzień przestały być atrakcją dla ich właścicieli i straciły swój dom. Potraktowane okrutnie, niejednokrotnie porzucone na poboczu drogi bądź w lesie, w schronisku próbują na nowo odzyskać zdrowie, radość życia i wiarę w człowieka. Otaczane są troskliwą opieką, regularnie szczepione, sterylizowane oraz wyprowadzane na spacery. Tutaj uczą się na nowo współżycia z człowiekiem, co umożliwia im ponowne znalezienie przyjaznego domu.

Aby pomóc, wystarczy kupić koszulkę lub torbę. Koszulki dostępne są w różnych rozmiarach i fasonach – dla panów, pań i dzieci, w kolorach białym lub czarnym, z psiakiem bądź kotem. Czarnych koszulek i toreb z pieskami szukajcie tutaj, białych tu, a tu czarnych z kociakami. Ich koszt to 35 zł, z których 20 zł brutto zasili konto schroniska i będzie przeznaczone na koszta związane z przygotowaniem zwierząt do adopcji.

Dlaczego taka koszulka jest wyjątkowa? Ponieważ jest symbolicznym podziękowaniem za wsparcie zwierzaków ze schroniska. Wysokogatunkową koszulkę z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku warto podarować bliskiej osobie, by przekazywała dalej ideę pomocy lub zatrzymać sobie na pamiątkę. Jeśli chcesz pomóc w inny sposób lub zaadoptować zwierzaka, skontaktuj się bezpośrednio z mysłowickim schroniskiem: www.myslowice.toz.pl.

Więcej informacji znajdziecie tutaj. Akcja trwa do 8 listopada.

Komentarze