Gminny program „Rodzina 3+” działa od lipca i już dziś dla wielu mysłowickich rodzin z co najmniej trzema pociechami ma do zaoferowania ciekawą ofertę. Do programu przyłączyły się kolejne dwie firmy – myjnia samochodowa oraz spółka proponująca szkolenia i kursy. Aby skorzystać z oferowanych zniżek, wystarczy złożyć wniosek o Kartę Dużej Rodziny.

Za okazaniem Karty myjnia samochodowa Carfresh Systema, która mieści się przy ulicy Bończyka 38, proponuje 10% zniżki na mycie ręczne samochodu osobowego z osuszaniem i odkurzaniem.

Firma Szkolenia i Ubezpieczenia Efekt jest pierwszą firmą spoza Mysłowic, która włączyła się do programu. Siedziba spółki mieści się w Katowicach przy ulicy Staromiejskiej 6/2, a proponowana zniżka dla posiadaczy karty  to 30% rabatu na kursy i szkolenia z oferty firmy.

Gminny program „Rodzina 3+” stanowi uzupełnienie programu rządowego skierowanego do rodzin wielodzietnych. Dzięki temu posiadając jedną kartę uprawniającą do zniżek, rodziny wielodzietne mogą korzystać również z oferty mysłowickich instytucji.

Wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny składa się w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Mysłowice (ul. Powstańców 1, p. II, pokój 321). Czas oczekiwania to około 30 dni. Więcej informacji na stronie internetowej www.myslowice.pl.

Nadesłano przez: UM Mysłowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię