Pięć nowych siatkarek w Silesii Volley

fot. silesia volley
fot. silesia volley

Siatkarska drużyna z Mysłowic intensywnie wzmacnia się przed nadchodzącym sezonem. Świadczy o tym bardzo duża ruchliwość Silesii na rynku transferowym.

Pierwsza zawodniczka dołączyła do mysłowickich siatkarek jeszcze pod koniec czerwca. Skrzydłowa Gabriela Gasidło w poprzednim sezonie występowała w Sokole Katowice. Kolejnym nowym nabytkiem jest przyjmująca Marta Jaszczuk, była zawodniczka Sparty Warszawa. Bardzo ciekawym transferem jest także mająca na swoim koncie medale Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych, a ostatnio kapitan rezerw Pałacu Bydgoszcz Marta Ciesiulewicz. 19-letnia zawodniczka jest także skrzydłową. Włodarze mysłowickiej Silesii zakontraktowali również nową środkową. Anna Łozowska, która ostatni sezon spędziła w Budowlanych Toruń, to kolejna zawodniczka, która związała się z mysłowickim klubem. Ostatnim wzmocnieniem jest Magdalena Kuziak, przez ostatnie 2 lata występująca w ekstraklasowym Atomie Trefl Sopot. Młoda libero będzie grała w Mysłowicach na zasadzie wypożyczenia.

Jak widać włodarze klubu nie próżnują po niezbyt udanym sezonie. Miejmy nadzieję, że te transfery pozwolą wywalczyć lepsze miejsce w nadchodzącej kampanii ligowej.

Komentarze