EKO Maraton Spełnionych Marzeń

FOT. Fundacja Sport i Sztuka "FENIX"

Fundacja Sport i Sztuka „FENIX” zaprasza biegaczy i zawodników Nordic Walking do udziału w EKO Maratonie Spełnionych Marzeń, który odbędzie się w Mysłowicach już 9 sierpnia.

Eko Maraton to idea biegu bliżej natury, którego celem jest promocja naturalnego biegania i terenów zielonych oraz promocja województwa śląskiego jako zielonego województwa. Koronny dystans to oczywiście maraton, ale biegacze i kijkarze będą mogli pokonać 1 okrążenie (8,52 km), 2 okrążenia (17,04 km), 3 okrążenia (25,56 km) lub 4 okrążenia (34,08 km).

Biuro zawodów będzie ulokowane w namiotach przy al. Spacerowej przy zalewie „Fala” w Wesołej. Rozpoczęcie maratonu odbędzie się o godzinie 9. Każdy zawodnik, który ukończy swój dystans otrzyma medal (EkoFenixa) oraz chustę biegową typu komin. Zaś na zwycięzców poszczególnych dystansów czekają statuetki i nagrody rzeczowe. Wszyscy zawodnicy biorą również udział w eko konkursie, w którym główną nagrodą jest kula do bowlingu o wartości 700 zł.

Szczegółowe informacje, regulamin zawodów, zapisy oraz wzór medalu i chust są dostępne na stronie organizatora: www.fsis.pl.

Nadesłano przez: Fundację Sport i Sztuka „FENIX”
Komentarze