Mysłowicka choinka najpiękniejsza na Śląsku!

fot. ARAmedia

O północy zakończył się plebiscyt portalu naszemiasto.pl na najpiękniejszą choinkę województwa śląskiego. Po długiej walce na głosy, jaką mysłowiczanie stoczyli przede wszystkim z mieszkańcami Częstochowy, nasze drzewko zwyciężyło!

Mysłowicka choinka zdobyła aż 52 464 głosy. Drugie miejsce przypadło częstochowskiemu drzewku (50 564 głosy), trzecie – gliwickiemu (11 499 głosów). Do naszej wygranej niewątpliwie przyczynili się członkowie Mysłowickiego Detektywa Historycznego z Agnieszką Czarnotą na czele, która nieustannie zachęcała mieszkańców do wspierania naszej choinki – głównie za pomocą motywujących rymowanek.

W podziękowaniu za oddawanie głosów w plebiscycie MDH urządził wczoraj po południu wielkie kolędowanie na rynku, oczywiście pod choinką.

Nadeszła chwila wspaniała,
nasza choinka wygrała!!!
Częstochowa dzielnie walczyła
lecz nas nie dogoniła!
Dziękujemy za rywalizację,
teraz możecie zjeść kolację.
Na konkurs następny się szykujcie,
i z nami do głosowania startujcie.

Chwała Wam Mysłowiczanie
za wytrwałe klikanie!

Mysłowice – 52 464!!!!!!

Tym wierszykiem kilka minut po północy Agnieszka Czarnota obwieściła naszą wygraną. Mysłowiczanie po raz kolejny udowodnili, że potrafią się zjednoczyć i wzajemnie dopingować we wspólnej sprawie. Zwycięstwem w ogólnowojewódzkim konkursie wchodzimy więc w nowy, 2014 rok!

Komentarze