Pobiegli po serce dla Hani

W minioną sobotę w Dziećkowicach odbył się bieg charytatywny na rzecz małej Hani. Po raz kolejny mieszkańcy Mysłowic i okolicznych miast mieli okazję wykazać się nie tylko kondycją fizyczną, ale również wielkim sercem i wzięli udział w biegu połączonym ze zbiórką pieniędzy na nowe serduszko dla Hani. 

By pomóc dziewczynce pobiec mogli wszyscy. Specjalnie przygotowano cztery trasy odpowiadające wiekowi i możliwościom uczestników. Jako pierwsze wystartowały przedszkolaki, które do pokonania miały boisko w pobliskim parku. Dla uczniów szkół podstawowych przewidziano większy dystans, podobnie jak dla gimnazjalistów i licealistów. Najdłuższą trasę do pokonania mieli dorośli. Po każdym skończonym wyścigu wśród osób uczestniczących losowano nagrody. Oprócz zbiórki pieniędzy prowadzono sprzedaż cegiełek, z których dochód przeznaczony będzie na kolejną operację małej Hani.

Impreza była bardzo dobrze zorganizowana pod względem logistycznym. We wszystkich strategicznych miejscach dzielnicy można było zauważyć strażaków, którzy kierowali zainteresowanych na start biegu pod budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziećkowicach. Na miejscu obecna była również pomoc medyczna, która czuwała nad bezpieczeństwem i zdrowiem uczestników biegu. Głód biegacze zaspokoić mogli kiełbaskami z grilla.

Rodzice małej Hani ze wzruszeniem dziękowali wszystkim, którzy znaleźli chwilę czasu, aby w sobotnie popołudnie wesprzeć ich rodzinę w walce o lepszą przyszłość dla ich córki.

Wraz z fundacją COR INFANTIS apelujemy do ludzi dobrej woli o pomoc. Wspomóc maleńką Hanię możecie wpłacając dowolną sumę na rachunek :

Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis

86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 z dopiskiem w tytule przelewu „Hanna Zubel”

Dla wpłat zagranicznych:

USD PL93 1600 1101 0003 0502 1175 2024 „Hanna Zubel”

EUR PL50 1600 1101 0003 0502 1175 2022 “Hanna Zubel”

Kod SWIFT dla przelewów zagranicznych: ppabplpk

Operacja dziewczynki musi odbyć się najpóźniej w styczniu, zatem liczy się każda złotówka!

Komentarze