Finał XIV edycji programu „Bezpieczne Gimnazjum”

fot. KMP Mysłowice
fot. KMP Mysłowice

Tradycją stało się witanie wiosny przez uczniów mysłowickich gimnazjów na sportowo. Jak co roku w zmaganiach o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach rywalizowali przedstawiciele szkół gimnazjalnych z naszego miasta. Impreza ta jest doskonałą promocją sportowego stylu życia i właściwych postaw wśród młodzieży dopingującej swoje drużyny.

Wczoraj w hali MOSiR-u przy ul. Bończyka odbył się finał XIV edycji programu „Bezpieczne Gimnazjum”. Do zawodów przystąpiło 7 zespołów reprezentujących gimnazja z naszego miasta. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach sportowych i teście wiedzy obejmującym szeroko rozumiane zagadnienia bezpieczeństwa.

W ramach kampanii „Śląska młodzież kibicuje bezpiecznie” do zmagań dołączyły grupy kibiców dopingujących swoje reprezentacje. Jury składające się z zaproszonych gości bardzo wysoko oceniło poziom rywalizacji wśród kibiców. Przygotowane stroje, hasła oraz skandowane okrzyki i przyśpiewki są czytelnym sygnałem tego, że mysłowicka młodzież potrafi kibicować i cieszyć się ze sportowej rywalizacji.

Po bardzo wyrównanej walce zwyciężyli uczniowie Gimnazjum nr 3 i to oni odebrali z rąk Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach podinsp. Ireneusza Sprucha okazały puchar. Władze samorządowe Mysłowic obdarowały młodych sportowców okazjonalnymi plecakami i koszulkami. Komendant Miejski Policji w Mysłowicach serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w ten program.

Nadesłano przez: KMP Mysłowice
Komentarze