Artykuł sponsorowany

Schudnij zdrowo, bez efektu jojo

fot. Naturhouse

Istnieje wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów czy koktajle zastępujące pełnowartościowe posiłki. Większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi.

Czy istnieje więc metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jojo? Okazuje się, że tak! Stosowana jest z powodzeniem od lat w centrach dietetycznych Naturhouse na całym świecie!

Metoda Naturhouse łączy w sobie trzy elementy:

  • opiekę dietetyka, który jest wsparciem merytorycznym i psychicznym podczas trwania całego procesu odchudzania. Cotygodniowe spotkania z naszym dietetykiem pozwalają utrzymać silną motywację i najlepsze efekty,
  • pełnowartościową dietę uczącą prawidłowego sposobu odżywiania. Jest prosta w przygotowaniu, a przede wszystkim smaczna,
  • naturalną suplementację, która ma za zadanie wspomóc proces chudnięcia, wzmocnić i odżywić organizm oraz przyspieszyć metabolizm.

Połączenie tych trzech elementów sprawia, że nasza metoda jest kompleksowa i efektywna.

Proces odchudzania podzielony jest na dwa etapy:

  • utratę zbędnych kilogramów – etap ten jest nastawiony na osiągnięcie zamierzonego celu, pozwala na zdrową utratę kilogramów w tempie 0,5 kg – 1 kg tygodniowo,
  • stabilizację masy ciała – polega na „wyprowadzeniu” z diety, stopniowo zwiększając jej kaloryczność i włączając produkty, których należało unikać.

Prawidłowo przeprowadzona kuracja, składająca się z tych dwóch elementów, pozwala na osiągnięcie szczupłej sylwetki z uniknięciem efektu jojo. Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jojo to znacznie więcej niż zwykła dieta. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Przekonali się o tym nasi pacjenci, pan Tomasz i pani Gabriela, którzy z pomocą dietetyka razem schudli ponad 60 kg.

Zadbaj o swoje zdrowie! Umów się i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszym dietetykiem.

fot. Naturhouse
Komentarze