Artykuł sponsorowany

Schudnij z Naturhouse w trzy tygodnie

fot. Naturhouse

Sylwester, bal karnawałowy, wesele – każdy znajdzie jakąś okazję, podczas której chciałby wyglądać olśniewająco. Czasu na przygotowania zazwyczaj jest niewiele, jednak już w kilka tygodni możemy wysmuklić swoje ciało, schudnąć nawet 5 kg i zmieścić się w kreację o rozmiar mniejszą. Jak to zrobić?

Zacznijmy od tego, że głodówki i modne diety cud nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ mogą spowodować niedożywienie organizmu i nielubiany przez wszystkich efekt jo-jo. Po odpowiednią kurację warto więc udać się do dietetyka. Jeśli chcemy schudnąć w krótkim czasie, warto zastosować dietę oczyszczającą, która w pierwszej kolejności pomoże pozbyć się nadmiaru zatrzymanych płynów i zbędnej tkanki tłuszczowej. Suplementy diety przyspieszą ten proces, podkręcą metabolizm i pomogą osiągnąć zamierzony cel. Wystarczą trzy tygodnie kuracji, aby wysmuklić sylwetkę, oczyścić organizm i poczuć się lepiej w swoim ciele. Wypróbuj i przekonaj się sam!

Co możesz osiągnąć w ciągu trzech tygodni kompleksowej kuracji? Tłumaczy Beata Prusińska, dietetyk Naturhouse.

Pierwszy tydzień

– Już po pierwszym tygodniu większość naszych klientów obserwuje pozytywne zmiany w samopoczuciu – mówi Beata Prusińska. – Najczęściej jest to efektem wprowadzenia przez dietetyka dużych zmian w sposobie odżywiania, regularnych i zbilansowanych posiłków oraz odpowiedniej ilości wypijanej wody – dodaje.

  • Spadek masy ciała o 1-3 kg;
  • Zmniejszenie opuchlizny wywołanej zatrzymaniem wody metabolicznej w organizmie;
  • Lepsze samopoczucie;
  • Zmniejszenie dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Drugi tydzień

– Na tym etapie utrata kilogramów powinna kształtować się na poziomie 0,5-1 kg tygodniowo. Jest to zalecane przez Światową Organizację Zdrowia tempo chudnięcia, które jest bezpieczne dla zdrowia. Takie spadki masy ciała gwarantują ubytek nagromadzonej tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej oraz trwałe rezultaty – przekonuje dietetyk Naturhouse.

  • Spadek masy ciała o kolejne 0,5-1 kg;
  • Ubytek tkanki tłuszczowej lub/i wody metabolicznej w organizmie;
  • Wzrost energii i zdecydowana poprawa samopoczucia;
  • Spadek centymetrów w obwodach ciała (talia, biodra, uda).

Trzeci tydzień

– Po trzech tygodniach kuracji zauważalne stają się spadki centymetrów w obwodach ciała. W zależności od problemu i zastosowanej suplementacji można je zaobserwować w miejscach najbardziej problematycznych – najczęściej na brzuchu, udach, pośladkach. Zauważamy to nie tylko dokonując pomiarów u specjalisty, ale także po ubraniach – stają się luźniejsze – tłumaczy Prusińska.

  • Spadek masy ciała o kolejne 0,5-1 kg;
  • Szczuplejsze talia, biodra i uda.

Czas przymierzyć ubrania w mniejszym rozmiarze? Czujesz się lekko i możesz przetańczyć całą noc.

Już dzisiaj umów się na konsultację z dietetykiem i rozpocznij trzytygodniową kurację „Szczupła w trzy tygodnie”. Olśnij wszystkich zgrabną sylwetką i ciesz się doskonałym samopoczuciem. Zapraszamy do centrum dietetycznego Naturhouse przy Rynku 23, tel. 32 733 70 06 lub 506 303 580.
Komentarze