Kosmiczna przygoda w Wesołej. KONKURS

fot. ARAmedia

Czteropoziomowa konstrukcja, trampoliny, tor saneczkowy, labirynty, zjeżdżalnie czy boisko sportowe, a także wiele więcej atrakcji dla najmłodszych. Wszystko to znajdziecie w nowej sali zabaw Kosmos, która zachęca do odwiedzin nie tylko wyposażeniem, ale również przepięknym wystrojem nawiązującym do kosmicznych wycieczek.

Przestronna sala o powierzchni prawie 1 000 m kw. to przede wszystkim czteropoziomowa konstrukcja z modułem wspinaczkowym, bocianim gniazdem, torem saneczkowym o długości 7 m, czterema zjeżdżalniami, zjazdem na tyrolce, labiryntami, basenami z piłkami czy boiskiem sportowym.

Dla dzieci w wieku 1-3 przygotowano specjalny kącik malucha, gdzie znajduje się minikonstrukcja z dwiema zjeżdżalniami, basen z piłkami, a także przeróżne zabawki renomowanych firm, takich jak Fisher Price, Little Tikes czy Feber. Kącik znajduje się tuż obok KosmoBaru, dzięki czemu rodzice relaksujący się przy filiżance kawy cały czas mają na oku bawiące się dzieci.

W osobnym pomieszczeniu znajdują się trampoliny o powierzchni 50 m kw., otoczone siatką, a także salki urodzinowe, w których można urządzić niezapomniane przyjęcie dla swojej pociechy.

Szczegóły, cennik i galerię zdjęć znajdziecie na www.kosmos-myslowice.pl.

Jeśli sami chcecie wybrać się w kosmiczną podróż, weźcie udział w naszym konkursie, w którym mamy do wygrania: trzy wejściówki godzinne, trzy zniżki 20%, a także jeden karnet całodzienny. Wystarczy wysłać na adres a.nocon@gazetamyslowicka.com swoje imię i nazwisko, w tytule wpisując „Sala zabaw Kosmos”. Spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych do 18 grudnia włącznie wylosujemy siedmiu zwycięzców, z którymi skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

Komentarze