Sale zabaw, czyli mnóstwo radości dla najmłodszych

Gdy na zewnątrz deszcz lub śnieg, dzieci wciąż chcą szaleć, a ty marzysz o chwili odpoczynku i ciepłej kawie, idealnym rozwiązaniem są bawialnie. Maluchy mogą do woli bawić się w basenach z piłkami, wspinać po specjalnych konstrukcjach lub skakać na trampolinach, a ich opiekunowie w tym czasie regenerują siły w kawiarence.

Sala zabaw Maxymek znajduje się przy ul. Bończyka 40 i połączona jest z klubem Gym & Fitness Maximus, gdzie dorośli mogą aktywnie spędzić czas. Dzieci z kolei na pewno nie będą się wtedy nudzić. – Nasza sala zabaw wyposażona jest w wielopoziomową konstrukcję, zjeżdżalnie: falistą, rolkową, spiralną, baseny z piłeczkami, dwie duże trampoliny, boisko do gry w piłkę nożną, tor formuły czy wieżę Spidermana. Dla najmłodszych mamy kącik malucha z basenem z piłeczkami, zjeżdżalnią i minitrampoliną – wylicza menager Kornelia Krzesiak. – W Maxymku odbywają się imprezy tematyczne i piżama party, można też zorganizować niezapomniane urodziny – do dyspozycji naszych milusińskich są cztery salki urodzinowe! Zapraszamy dzieci na wspaniałą zabawę, a rodziców do kawiarni znajdującej się w obiekcie bawialni na aromatyczną włoską kawę Musetti – dodaje.

Piżama party, półkolonie, a nawet warsztaty szycia – wszystkie imprezy organizowane w sali zabaw Maxymek cieszą się ogromną popularnością. W ich trakcie animatorki dbają o wspaniałą zabawę najmłodszych uczestników. Świadczą o tym uśmiechnięte buzie dzieci, które możecie zobaczyć na www.salazabaw-maxymek.pl.

Druga sala to Kraina Czarów w Katowicach przy ul. Zawiszy Czarnego 7a. To jedyne w swoim rodzaju magiczne miejsce, które pozwoli dzieciom zwiedzić świat bajek i czarów. – Przenieście się z nami na drugą stronę lustra i podarujcie swojemu dziecku niezapomniany czas. Zgubcie się w labiryncie, zakopcie w basenie pełnym kulek lub wywróćcie świat do góry nogami w pokoju krzywych luster – zachęcają właściciele bawialni. – Staramy się, by miejsce to było pełne pasji, a dziecko zostało zaangażowane w przygodę, którą jest pobyt w naszej sali zabaw. Gwarantujemy wielki uśmiech na twarzy, brak nudy i dużą przestrzeń, by spożytkować pokłady energii maluchów. Rodziców zapraszamy na pyszną kawę i ciasto. Przyjdźcie i przekonajcie się sami – dodają.

Poza dobrą zabawą Kraina Czarów oferuje również ciekawe zajęcia typu: nauka języków obcych, plastyka czy zajęcia adaptacyjne do przedszkola. Obecnie prowadzone są zapisy na zajęcia „Aktywny maluch”. Istnieje również możliwość pozostawienia dziecka pod opieką wykwalifikowanego animatora na godzinę, za dodatkową opłatą. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.krainaczarow.net.

Komentarze