Artykuł sponsorowany

Wiosenny konkurs Quick Parku

fot. Quick Park

W centrum handlowym Quick Park do 14 kwietnia trwać będzie akcja „Wiosenne przebudzenie”, w której co 30 minut klienci otrzymają szansę, by wygrać wyjątkowe nagrody.

Droga do otrzymania upominku jest bardzo prosta. Wystarczy odwiedzić Quick Park, zrobić zakupy za minimum 50 zł, a następnie wziąć udział w zabawie polegającej na jak najszybszym ułożeniu par dwóch identycznych obrazków, na zasadzie pamięciowej gry Memory. Osoba z najlepszym czasem, uzyskanym w trakcie półgodzinnych rund, zostaje zwycięzcą. Tym samym będzie mogła wybrać sobie jedną z wielu atrakcyjnych nagród.

– Z okazji nadejścia wiosny zapraszamy do superzabawy. Wystarczy chwila, by otrzymać od nas wspaniałe upominki przygotowane przez najemców Quick Parku, w tym karty podarunkowe czy vouchery – mówi Agnieszka Drucis, dyrektor marketingu i PR Real2B Development.

Do wygrania są m.in. kosze okolicznościowe Piotr i Paweł, bransoletki Briju, bilety do OH Kina, vouchery na pizzę w Gusto Dominium, karty podarunkowe Grycan, zestawy McDonald’s, vouchery do Empiku oraz wiele innych atrakcyjnych upominków.
Komentarze