Zamiast do galerii handlowej, na kurę z bombonem i szpajzę za pół ceny

fot. nadesłano

W najbliższy weekend wypada pierwsza niehandlowa niedziela. Mieszkańcy województwa śląskiego, mimo zamkniętych galerii handlowych, nie powinni narzekać na brak atrakcji. W całym kraju, tak więc również na Śląsku, odbędzie się bowiem wiosenna edycja kampanii „Polska: zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Smaczną ofertę przygotowała m.in. mysłowicka restauracja Biała Gruba.

W weekend każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert wielu firm świadczących usługi np. w branży turystycznej, kulturalnej, sportowo-rekreacyjnej, transportowej czy też gastronomicznej. Z założenia wszystkie propozycje mają przyciągać klientów niską ceną. Ze Śląska do akcji dołączyło wiele firm, ale zaledwie trzy punkty gastronomiczne. – W naszej branży liczy się przede wszystkim jakość – mówi właściciel restauracji Biała Gruba Łukasz Jurkiewicz. – Dlatego przez cały weekend będziemy serwować jednocześnie coś tradycyjnego, niespotykanego i stworzonego z najlepszej jakości składników, ale za połowę ceny – dodaje.

Restauracja Biała Gruba znana jest z tego, że na co dzień oferuje dania kuchni śląskiej w nowoczesnym wydaniu. Nie inaczej będzie przez weekend. W ramach kampanii „Polska: zobacz więcej – weekend za pół ceny” w mysłowickim lokalu szczególnie polecany będzie zestaw składający się z rosołu, kury z bombonem, szpajzy i domowej lemoniady. Kosztować on będzie jedną osobę 29,50 zł. – Zapraszamy nie tylko tych, którzy mają ochotę na mocno osadzoną w nowoczesnych trendach śląską kuchnię, ale także tych, którzy po prostu lubią porządnie zjeść – zaznacza szef kuchni mysłowickiej restauracji Jakub Skowron. – Ze względu na duże zainteresowanie weekendowe Białą Grubą warto zrobić wcześniej rezerwację – dodaje.

W 2017 r. w dwóch edycjach akcji „Polska: zobacz więcej – weekend za pół ceny” z ofert ponad tysiąca usługodawców skorzystało prawie 190 tys. turystów. Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystania z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie i zachęcenie ich do częstszego podróżowania. Kampania to także okazja dla przedsiębiorców, aby wypromować ofertę i tym samym bezpośrednio trafić do większej grupy klientów. Jej organizatorami są Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Nadesłano: PR Pan Pikto
Komentarze