Artykuł sponsorowany

Grilluj z Kaperem!

fot. foter.com

Tegoroczna zima dała nam nieźle popalić. Od dwóch miesięcy wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na wiosnę. Wreszcie przyszła, a z nią długi majowy weekend i ubóstwiany przez Polaków sezon grillowy. Jedzenie na świeżym powietrzu, tak długo wyczekiwane, będzie jeszcze przyjemniejsze. Gdzie i w co zaopatrzyć się na to wyjątkowe, majówkowe grillowanie?

Z mysłowicką firmą Kaper, producentem i hurtownią produktów mięsnych i garmażeryjnych, na ruszt wrzucimy naturalną żywność, produkowaną tradycyjnym sposobem, według domowych receptur, zatem smaczną i zdrową. Bo czy może być coś lepszego, niż soczysty, drobiowy czy wieprzowy szaszłyk z grilla w towarzystwie ulubionych warzyw? W Kaperze zaopatrzymy się w gotowe do położenia na grillu szaszłyki najlepszej jakości, ze sprawdzonego, polskiego mięsa – nasi goście z pewnością będą zachwyceni, że serwujemy im coś innego niż kiełbasa, która wszystkim się już przejadła.

Golonka również jest świetnym pomysłem dla znudzonych grillową rutyną. Najważniejsze jest to, że pieczona na ruszcie ma niepowtarzalny smak i nie ocieka tłuszczem. Firma Kaper proponuje nam naprawdę wyśmienitą golonkę – świeżą, bo polską, pyszną i na majówkowym stole – niebanalną.

Amatorom grillowej klasyki Kaper proponuje także karczek – dostępny na zamówienie.

A co, jeśli nie lubimy stać przy grillu i pilnować, aby mięso się nie przypaliło lub planujemy naprawdę sporą imprezę i do wykarmienia będziemy mieli wielu gości? Firma Kaper ma specjalną ofertę na takie okazje!

Pieczony prosiak z formy to propozycja pierwsza – dla tych, którzy lubią naprawdę dobrze zjeść. Faszerowana delikatną kaszą wieprzowa szynka z pieczonymi w mundurkach i ziołach ziemniakami oraz kapustą z grzybami zaspokoi największy nawet głód i najbardziej wymagające podniebienie. To danie świetnie sprawdzi się na każdej większej imprezie. Nie tylko zrobi niesamowite wrażenie na gościach, ale zaoszczędzi nam czasu i pozwoli na spokojne świętowanie w gronie rodziny i przyjaciół.

Propozycja druga to pieczony udziec wieprzowy marynowany zgodnie z własną, rodzinną recepturą. Mięso pieczone przez 10 godzin jest wyjątkowe w smaku, kruche i soczyste – podobnie jak prosiakiem, naje się nim spokojnie 25 osób. Oba dania można odebrać gorące i zaraz podawać na stół.

Zarówno firmy, jak i klienci detaliczni zaopatrzą się w Kaperze w wysokiej jakości gotowe produkty lub półprodukty idealne na każde wydarzenie – majówkę, imprezę firmową, komunijną czy urodzinową. Ponadto Kaper to firma elastyczna, otwarta na sugestie, pomysły, i indywidualne preferencje poszczególnych klientów.

Aby wybrać coś dla siebie z bogatej oferty firmy i nie martwiąc się o menu zaplanować fantastyczną imprezę, na przykład na świeżym powietrzu, wystarczy odwiedzić stronę internetową www.kaper.com.pl lub zadzwonić pod numer tel. 32 316 38 22. Potem pozostaje już tylko się.. zajadać!

Komentarze