Warsztaty z FashionTV

fot. unsplash.com

Interesuje was moda? Po raz pierwszy w Polsce będą miały miejsce warsztaty z organizacji pokazów mody, a także budowania marki online. Wykłady połączone z zajęciami praktycznymi poprowadzą wybitni wykładowcy z branży. Organizatorem jest FashionTV, kanał telewizyjny poświęcony modzie.

Warsztaty zostały podzielone na dwa panele. Pierwszy z nich, „F. brand – marka w świecie online”, pozwoli zapoznać się z narzędziami oraz działaniami reklamowymi potrzebnymi w social mediach do rozwinięcia własnego biznesu bez wydawania fortuny. – Poznacie triki i sekrety specjalistów, dzięki którym już nigdy nie popełnicie błędów w zarządzaniu i budowaniu swojej marki w świecie online. Dowiecie się, jak ważną rolę w dzisiejszych czasach odgrywa Instagram oraz jak zbudować i prowadzić strategię luksusowej marki – zachęcają organizatorzy.

Wykłady poprowadzą Marlena Jagłowska, Julita Gul, a także Anna Neneman, prezes FashionTV Polska i redaktor naczelna dwumiesięcznika „FashionTV Magazine”, która pracowała u boku samej Vivienne Westwood i organizowała pokazy mody dla Versace, Missoni, Dolce & Gabbana, Ewy Minge czy Izabeli Łapińskiej.

Drugi panel warsztatów, „F. fashion show – produkcja i organizacja pokazów mody od A do Z”, to sześć godzin wiedzy teoretycznej i trzy godziny praktycznej. Zgłębione zostaną tajniki pracy przy pokazach oraz przedstawiony będzie zawód producenta, reżysera oraz choreografa, a także zasady funkcjonowania grup zawodowych, takich jak kierownik produkcji, stylista fryzur czy wizażysta. – Podczas intensywnych wykładów i warsztatów prowadzonych przez specjalistów z branży fashion zrozumiecie, jak ważna jest promocja własnego wizerunku, a także jak promować wizerunek marki poprzez pokazy mody. Dowiecie się wszystkiego zarówno o polskim, jak i zagranicznym rynku, jego prawach oraz stawkach branżowych, a także zasadach funkcjonowania największych eventów modowych na świecie, czyli Fashion Week: Paris, New York, Milan i London – informują organizatorzy. Wykładowcami będą: Anna Neneman, Bjorn Svenson oraz Maciej Majzner.

Ze względu na brak odpowiedniej ilości chętnych warsztaty w Katowicach zostały odwołane, jednak możecie zapisać się na zajęcia do Krakowa, które odbędą się 22 września w Szkole Artystycznej przy ul. Zamoyskiego 52. Zajęcia są płatne. Najlepsze osoby dostaną możliwość pracy przy Paris Fashion Week w lipcu 2019 r. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Komentarze