Dyskoteka na kółkach? Tylko we wrotkarni. KONKURS

fot. Wrotka Katowice

Muzyka z lat 80., kolorowe światła, a przede wszystkim duży parkiet przygotowany specjalnie do jazdy na wrotkach. To wszystko znajdziecie w katowickiej Wrotce przy ul. Dąbrówki 10. Mamy dla was zaproszenia na wrotkowe szaleństwo!

Jeśli lubicie jeździć na wrotkach, a jednocześnie chcecie potańczyć i spędzić miło czas, koniecznie odwiedźcie Wrotkę. Miejsce to łączy kolorową dyskotekę z najnowszą technologią: nowoczesne oświetlenie, fenomenalne nagłośnienie, a także specjalne wrotkowisko oferujące bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Jeżeli nie nie macie swojego sprzętu, możecie go wypożyczyć na miejscu. – Wszystkie elementy wyposażenia, czyli wrotki, ochraniacze oraz kaski, są dostępne w pełnej gamie rozmiarów w naszej wypożyczalni. Obsługa wprowadzi was w podstawy jazdy na wrotkach, omówi zasady bezpieczeństwa i będzie czuwała nad sprawnym i bezpiecznym spędzeniem czasu w naszej wrotkarni – informuje Alicja Kubowicz, manager Wrotki.

W tym wyjątkowym miejscu nie można się nudzić. Każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. – W naszym lokalu dużo się dzieje: środy uczniowskie, studenckie czwartki, romantyczne piątki, w każdy weekend „Wrotkowe poranki” dla dzieci, dyskoteka z przełomu wieków w piątki, tematyczne imprezy w soboty czy niedzielne disco polo z DJ-em. Zapraszamy także na takie wydarzenia, jak Fluo Party, Dzień Dziecka na wrotkach, mikołajki itp. – wylicza Alicja Kubowicz.

Lokal daje również możliwość zorganizowania własnego przyjęcia. Urodziny na wrotkach? Czemu nie! Do waszej dyspozycji będzie specjalna sala, jedzenie i napoje, a także animator zabaw i prywatny DJ. Goście padną z wrażenia po takim przyjęciu.

Jeżeli jeszcze nigdy nie mieliście wrotek na nogach, a marzycie o nowej przygodzie, warto przyjść i rozpocząć lekcje od podstaw. Jeśli już jeździcie, też możecie zajrzeć na zajęcia, by nauczyć się sztuczek na kubeczkach, które wydają się niemożliwe.

Żeby nieco ochłonąć, można wjechać do kawiarni, która pokryta jest specjalną nawierzchnią utrudniającą poślizgnięcie się. Znajdziecie tam napoje bezalkoholowe i przekąski.

Wrotkarnia znajduje się w Katowicach przy ul. Dąbrówki 10. Czynna jest od wtorku do niedzieli w godz. 13-22 w tygodniu i 10-22 w weekend. Więcej informacji na www.wrotka.pl.

KONKURS. Razem z Wrotką przygotowaliśmy dla was konkurs, a w nim do wygrania pięć godzinnych wejściówek na wrotki. Aby o nie powalczyć, wyślijcie swoje imię i nazwisko na adres a.nocon@gazetamyslowicka.com z dopiskiem „Wrotka”. Macie czas do 20 maja włącznie. Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy pięciu zwycięzców, z którymi skontaktujemy się mailowo i nagrodzimy ich wejściówkami. Powodzenia!

Komentarze