Artykuł sponsorowany

Fines: wiele usług finansowych w jednym miejscu

fot. ARAmedia

Potrzebujesz pożyczki, kredytu, ubezpieczenia? Gubisz się w gąszczu ofert albo po prostu nie masz czasu ich przeglądać? Chciałbyś dostać nie tylko pieniądze, ale też fachową poradę z zakresu finansów? Koniecznie odwiedź operatora finansowego Fines.

Ten model sprzedaży od lat sprawdza się w branży ubezpieczeń. Każdy właściciel samochodu z pewnością choć raz korzystał z usług punktu, który oferuje ubezpieczenia wielu różnych towarzystw i wybiera dla nas to najkorzystniejsze cenowo. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale przede wszystkim czasu: wie to dobrze ten, kto spędził godziny na samodzielnym porównywaniu propozycji różnych ubezpieczalni.

Jednak nie każdy wie, że z podobnej możliwości możemy skorzystać, szukając odpowiednich dla siebie produktów finansowych. Gdy potrzebujemy kredytu czy pożyczki, nie musimy odwiedzać kilku banków i w każdym zapoznawać się z proponowanymi nam warunkami. To bardzo czasochłonne, zwłaszcza dla kogoś, dla kogo finanse są raczej trudną materią. Z pomocą przychodzi nam operator bankowy Fines, który zgromadził oferty wielu banków i parabanków, przedstawi nam je i doradzi, która opcja będzie dla nas najlepsza.

Fines to obecnie największy niezależny operator sieci agencji kredytowych w Polsce. Działa od 2005 r. i przez 13 lat otworzył aż 2 500 autoryzowanych punktów, w tym 215 placówek pod szyldem Fines. Jedna z nich znajduje się w naszym mieście. – Jesteśmy pierwszym autoryzowanym operatorem bankowym w Mysłowicach. Klient otrzyma u nas ofertę kilkunastu banków – tłumaczy Katarzyna Nowak z mysłowickiego oddziału Fines. Placówka współpracuje m.in. z Alior Bankiem, Deutsche Bankiem czy Bankiem Zachodnim WBK, a także z Providentem, Hapipożyczkami, Vivusem czy Zaplo, parabankami oferującymi błyskawiczne pożyczki.

A co konkretnie znajdziemy u operatora finansowego Fines? – Zajmujemy się sprzedażą kredytów gotówkowych, firmowych, hipotecznych czy na samochód, konsolidujemy wcześniejsze zobowiązania naszych klientów, w ofercie mamy też szybkie pożyczki, ubezpieczenia na życie, majątkowe i komunikacyjne – wylicza Katarzyna Nowak. Co bardzo istotne, Fines zajmuje się również profesjonalnym doradztwem, abyśmy mogli wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę i utrzymać płynność finansową. – Największy nacisk kładziemy na kompleksową obsługę klienta – zaznacza Nowak. A wszystko to za darmo, bo usługi operatora bankowego Fines są bezpłatne.

Warto wspomnieć, że Fines jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i stosuje Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego. Od 2007 r. rokrocznie spółka zdobywa tytuł Solidna firma, a od 2011 r. posiada tytuł Firmy fair play. – W trosce o najwyższą jakość obsługi klienta i przejrzystość procedur wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 – mówi Katarzyna Nowak.

By zapoznać się ze szczegółową ofertą Fines, zajrzyj na stronę internetową www.fines.pl albo odwiedź placówkę przy ul. Bytomskiej 4 od poniedziałku do piątku w godz. 9-16.30.
Komentarze