Artykuł sponsorowany

First czy last minute? Planujemy urlop z Sun Alee

fot. Pexels
fot. Pexels

Wakacje coraz bliżej, pytamy więc pracownika biura podróży Sun Alee zlokalizowanego w centrum handlowym Quick Park o tegoroczne trendy i polecane kierunki.

Czego szukają klienci przy wyborze tegorocznych wczasów?

Po pierwsze bezpieczeństwa, zarówno jeśli chodzi o kierunki wyjazdu, jak i pewne biura na rynku. My w tej kwestii, bazując na ponad 10-letnim doświadczeniu zdobytym w naszych oddziałach w Sosnowcu czy Dąbrowie Górniczej, możemy doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązania. Ceny są wszędzie jednakowe, czy to na stronie internetowej, czy w salonach własnych, ale jedynie u nas jest możliwość porównania propozycji kilku touroperatorów i wyboru optymalnego rozwiązania. W naszej ofercie posiadamy tylko największych, stabilnych organizatorów wycieczek na polskim rynku, takich jak TUI, Itaka, Rainbow, Neckermann czy Grecos.

W ubiegłym roku największym zainteresowaniem cieszyły się Grecja, Bułgaria i Hiszpania. Czy i w tym sezonie trendy są podobne?

Tak jak w poprzednim, tak i w tym roku główne wakacyjne kierunki to państwa europejskie, do których możemy polecieć, mając ze sobą jedynie dowód osobisty. Sporo klientów pyta także o nowości, jak Albania czy Cypr. Zwłaszcza ten ostatni kierunek cieszy się wzmożonym zainteresowaniem, gdyż temperatura tam panująca zachęca do wylotów od kwietnia aż do listopada. Pomimo mniejszej popularności krajów arabskich część klientów powraca jednak do wakacji w Egipcie.

Często klienci zastanawiają się, czy kupować wakacje teraz, czy czekać do ostatniej chwili na last minute.

Bazując na doświadczeniu z poprzednich lat, możemy stwierdzić, że i w tym sezonie będzie bardzo trudno o dobre oferty last minute, jeśli ktoś myśli o wypoczynku w Europie. Zdecydowana większość Polaków spędza urlop w tzw. szczycie sezonu, czyli pomiędzy połową czerwca a połową września, i zwłaszcza tym osobom odradzałbym wyczekiwanie z zakupem wakacji do ostatniej chwili. Już teraz oferta jest ograniczona, gdyż wyprzedały się miejsca na część najbardziej popularnych hoteli oraz terminów. Należy zwrócić uwagę, że niektórzy organizatorzy gwarantują najniższą cenę przy zakupie wczasów w promocji first minute, a więc nie ma obawy, że cena później będzie niższa.

A jak wygląda kwestia wczesnej rezerwacji, na kilka miesięcy przed wylotem, a ewentualnej rezygnacji z wczasów?

W naszym biurze proponujemy ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Daje ono możliwość zwrotu kosztów w przypadku ewentualnej rezygnacji z powodu nagłego zachorowania lub innych ważnych zdarzeń losowych. Przy niektórych ofertach ubezpieczenie to jest gratisowe dla naszych klientów, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo wczesnej rezerwacji. Zapraszamy więc do naszego biura, gdzie pracownicy służą doświadczeniem i pomocą w wyborze idealnych wakacji.

KONTAKT:

Biuro Podróży SUN ALEE
Mysłowice 41-400
ul. Katowicka 64 ( Quick Park )
tel.: +48 32 260 10 16
http://www.sunalee.pl

Bartłomiej Krzak
tel. 514 77 88 81
Renata Chlebicka
tel. 514 77 88 82Komentarze