Sarsa i Rafał Brzozowski gwiazdami Dni Mysłowic 2018

fot. Sarsa/Rafał Brzozowski

22, 23 i 24 czerwca będziemy w tym roku świętować dni naszego miasta. Tradycyjnie już nie zabraknie wielkich gwiazd, pikniku historycznego oraz śląskiej biesiady. W niedzielę mysłowiczanie zasiądą też do wspólnego kibicowania w Parku Słupna.

Dni Mysłowic rozpoczną się w piątek 22 czerwca imprezą plenerową, którą poprowadzi Krzysztof „Jankes” Jankowski z radia Eska. Do Parku Słupna zjadą food trucki, a na scenie pojawią się Holly Blue, Kamil Kubas, Rafał Brzozowski i Sarsa. W sobotę 23 czerwca będziemy mogli z kolei dotknąć historii. Podczas szóstego już pikniku historycznego barwny korowód osób w strojach z minionych epok wyruszy z rynku na Promenadę. Będzie konkurs na najciekawsze przebranie, pokaz ptaków drapieżnych, a ciuchcia zabierze chętnych w historyczną podróż po naszym mieście. Natomiast ostatniego dnia święta Mysłowic, w niedzielę 24 czerwca, na Bończyku odbędzie się wielka biesiada, której towarzyszyć będą tradycyjne imprezy biegowe. A wieczorem w strefie kibica w Parku Słupna zgromadzą się miłośnicy futbolu, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Kolumbia na rosyjskim mundialu.

Pełny harmonogram Dni Mysłowic znajdziecie tutaj. Szczegółowych informacji szukajcie także w poszczególnych wydarzeniach na Facebooku.

Plakat UM

Komentarze