Święto tańca z Egurrola Dance Studio

fot. Egurrola Dance Studio

Po raz pierwszy Egurrola Challenge, czyli turniej dla najmłodszych tancerzy, będzie można zobaczyć na Śląsku. 2 czerwca Silesia City Center w Katowicach zamieni się w roztańczony parkiet i wypełni niesamowitą energią, którą emanują tylko dzieci.

To jedyny taki konkurs taneczny dla dzieci i młodzieży, w którym króluje taniec, emocje i pozytywna energia. – 2 czerwca za sprawą turnieju Egurrola Challenge Silesia City Center wypełni się emocjonującą taneczną rywalizacją. Zachwycające pokazy umiejętności katowickich tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, założyciel szkoły Egurrola Dance Studio. Tego dnia będzie można również wziąć udział w warsztatach z Dominikiem Rupińskim, jednym z największych polskich muserów – informuje Ewelina Łękawska, manager EDS.

Młodzi tancerze przedstawią, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru i zawalczą o medale oraz nagrody. Wystąpią solo, w duetach i formacjach. Nie zabraknie najbardziej widowiskowych stylów tanecznych. Uczestników będzie dopingował sam Agustin Egurrola. – Egurrola Challenge to dla mnie niezwykle ważne wydarzenie, dlatego zapraszam do wspólnego udziału w tym fantastycznym turnieju. Jestem przekonany, że razem przeżyjemy niezwykłe emocje i będziemy się świetnie bawić! – mówi choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio.

Tego dnia w katowickim centrum handlowym pojawi się także Dominik Rupiński, by nauczyć chętnych fantastycznej choreografii, a następnie nagrać wspólny challenge, który opublikuje za pomocą aplikacji musical.ly. Na warsztaty trwają zapisy.

W ten wyjątkowo roztańczony dzień na widzów czeka również mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Zaplanowano otwarte konkursy dla publiczności, w których nie będzie przegranych, ponieważ nagrodę otrzyma każdy, kto wykaże się odwagą i zdecyduje się na udział w zabawie. Dzieci też będą mogły spróbować swoich sił w tańcu podczas animacji prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.

Egurrola Challenge rozpocznie się 2 czerwca o godz. 11 na parterze Silesia City Center. Jako patroni medialni tego wydarzenia serdecznie zapraszamy!

ECH Katowice_plakat

Komentarze