Kosmiczny Dzień Dziecka w sali zabaw

fot. unsplash.com

Mysłowicka sala zabaw Kosmos zaprasza wszystkie dzieci w dniu ich święta do wspólnej zabawy. Na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Kosmiczny Dzień Dziecka na pewno będzie spełnieniem ich marzeń!

Jeśli chcecie w szczególny sposób spędzić ten wyjątkowy dzień ze swoimi pociechami, warto przyjść 1 czerwca do sali zabaw przy ul. Dzierżonia 28 w Wesołej. Impreza rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do 20. Koszt to 25 zł za cały dzień. – W programie dmuchańce na zewnątrz, wata cukrowa i popcorn, malowanie buziek, twórcze warsztaty plastyczne, tańce, konkursy z nagrodami, a także mobilne planetarium, w którym podczas pokazów zobaczymy panoramę nieba – wylicza Sonia Michalik, manager Kosmosu. – O naszej imprezie można usłyszeć nawet w radiu Eska – dodaje.

Przez cały czas będzie oczywiście możliwość korzystania z całej sali, czyli czteropoziomowej konstrukcji z modułem wspinaczkowym, bocianim gniazdem, torem saneczkowym o długości 7 m, czterema zjeżdżalniami, zjazdem na tyrolce, labiryntami, basenami z piłkami czy boiskiem sportowym, a także z trampolin. W środku dostępny jest również KosmoBar serwujący smakołyki.

kosmos

Komentarze