Pierwszy „Rynek smaków” w Mysłowicach. KONKURS

fot. unsplash.com

27 kwietnia na mysłowickim rynku rozpocznie się pierwszy organizowany przez SK-Food Truck zlot najlepszych food trucków z całej Polski. Zapowiadają się trzy dni pysznego jedzenia, a także wspaniałej zabawy.

Gastrowozy i ich kucharze zaparkują na rynku, by podzielić się z mieszkańcami pasją do dobrej kuchni i niekonwencjonalnych rozwiązań kulinarnych. – W menu niemal 20 food trucków znajdzie się szeroki wachlarz smaków i aromatów. Na fanów konkretu czeka bogata oferta burgerów, a tych o delikatniejszym podniebieniu zadowolą lody lub chłodne, świeże koktajle – zapowiadają organizatorzy. – Pojawi się kuchnia meksykańska, hiszpańska oraz azjatycka. Będzie można również spróbować kuchni molekularnej czy węgierskich kurtoszy. Nie zabraknie oczywiście chrupiących frytek belgijskich, świeżo mielonej, gorącej kawy czy słodkich deserów – dodają.

Na odwiedzających czeka nie tylko pyszne jedzenie, przygotowywane na miejscu, ale również muzyka na żywo grana przez NinjaDJ-a. – Muzyka zharmonizuje się z dźwiękiem skwierczącego mięsa i zapachem świeżych ziół oraz aromatycznej kawy, co stworzy niezwykłą kompozycję, która wypełni całe miasto – podsumowują organizatorzy.

Impreza rozpocznie się w piątek 27 kwietnia o godz. 12 i potrwa do 22, tak samo w sobotę. W niedzielę będzie można odwiedzić zlot w godzinach 12-20. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku.

Razem z SK-Food Truck przygotowaliśmy dla was smaczny konkurs, w którym do wygrania jest pięć voucherów na wybraną pozycję z menu dowolnego food trucka. Aby o nie powalczyć, napiszcie, jakie jedzenie z food trucków lubicie najbardziej. Odpowiedzi wysyłajcie na adres a.nocon@gazetamyslowicka.com do 24 kwietnia włącznie. Wybierzemy spośród nich pięciu zwycięzców, z którymi skontaktujemy się mailowo i nagrodzimy ich voucherami. Powodzenia!

Komentarze