Silesia City Center pokazuje modę

Plakat promujący wydarzenie

W zbliżający się weekend Silesia City Center zamieni się w wielki wybieg. Podczas pokazów mody, będących największą na Śląsku prezentacją aktualnych trendów, widzowie zobaczą najmodniejsze stylizacje i wiosenne inspiracje z salonów znajdujących się na terenie centrum handlowego. Gospodarzami wydarzenia będą Katarzyna Sowińska oraz Tomasz Kammel.

– Nadchodzi długo wyczekiwana pora roku, którą SCC powita wiosennymi nowościami. Podczas weekendowych pokazów mody podpowiemy, na jakie trendy warto zwrócić uwagę, kompletując garderobę na nowy sezon – mówi Iwona Mroczek, dyrektor centrum handlowego.

Pokazy mody to niewątpliwie gratka dla wszystkich fanów dobrego stylu oraz tych, którzy już planują reorganizację swojej garderoby. W sobotę i niedzielę w godz. 15-19 modelki i modele nie tylko zaprezentują kolekcje na sezon wiosna/lato 2018, ale również pokażą, jakie ubrania warto ze sobą zestawiać. Na wybiegu będzie można zobaczyć damskie, męskie i dziecięce stylizacje pochodzące z niemal 70 salonów znajdujących się na terenie Silesia City Center, m.in.: Femestage Eva Minge, Pawo, Próchnik, Lancerto, Triumph, Loft 37, Chantelle, Solar, Marciano Guess, Pierre Cardin czy Furelle.

W każdym bloku programowym o niepowtarzalne show zadbają tancerze Egurrola Dance Studio oraz grupy Volt. Taneczne pokazy mody w ich wykonaniu będą dawką pozytywnej energii. W czasie wydarzenia nie zabraknie również założyciela sieci szkół tańca Agustina Egurroli. Gospodarzami wiosennych pokazów mody będą dziennikarz i prezenter telewizyjny Tomasz Kammel oraz aktorka i prezenterka Katarzyna Sowińska.

Nadesłano: Egurrola Dance Studio
Komentarze