Metallica symfonicznie? Tylko w Zabrzu

fot. Fantom Media

8 kwietnia w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca odbędzie się niezwykły koncert. Na scenie wystąpi Scream Inc., jeden z najlepszych coverbandów zespołu Metallica na świecie. Towarzyszyć mu będzie orkiestra symfoniczna Hardy z Odessy.

– Scream Inc. istnieje od 2008 r. i osiągnął wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym tributebandem z Europy Wschodniej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie, gdzie grają – podkreśla Michał Kapuściarz z Fantom Media. – Ich kanał na YouTube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. To też pierwszy i jedyny tributeband, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 r. w Moskwa Kremlin Palace, gdzie na widowni zasiadło ponad 6 tys. osób! Ten show stał się największym w historii koncertem-hołdem dla zespołu Metallica – dodaje.

Koncert w Zabrzu będzie drugim tegorocznym występem w Polsce. Dzień wcześniej Scream Inc. wystąpi w Krakowie. Podczas dwugodzinnego show usłyszymy największe przeboje Metalliki w symfonicznych aranżacjach.

Bilety są dostępne tutaj. Więcej o wydarzeniu na Facebooku.

Plakat promujący wydarzenie

Komentarze