Filharmonia Śląska rozbrzmi utworami zespołu Pink Floyd

fot.Dariusz Ptaszyński
Another Pink Floyd podczas występufot.Dariusz Ptaszyński

24 marca katowicka filharmonia wypełni się fanami polskiego zespołu Another Pink Floyd, który jest pierwszym polskim coverbandem klasyków rocka.

W tym roku mija 10 lat od powstania zespołu, który tworzy dziesięciu muzyków. Wspiera ich sztab techników czuwających nad oprawą świetlną i wizualną. Całość tworzy niesamowite widowisko. Podczas występu można usłyszeć największe floydowskie utwory z płyt „Dark Side Of The Moon”, „The Wall” czy „Wish You Were Here”, a także wiele innych.

– To co wyróżnia zespół spośród innych tego typu, to niesamowita radość z grania przez muzyków materiału, który pokrywa się z personalnymi fascynacjami wszystkich w zespole. Ze sceny emanuje pozytywna energia. Bezpośredni kontakt i integracja z publiką tworzą inną atmosferę niż ta, do której przyzwyczaiły zagraniczne zespoły coverowe odwiedzające nasz kraj – podkreśla Michał Kapuściarz z Fantom Media. – Polski Pink Floyd, bo tak często zespół jest nazywany przez publikę, idealnie balansuje miedzy oryginalnymi partiami a własną interpretacją. Zarówno fani oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi, jak i liczący na nieco inne, niesłyszane jeszcze interpretacje, nie znajdą powodów do narzekań – dodaje.

Koncert odbędzie się w sobotę o godz. 19.30 w Filharmonii Śląskiej przy ul. Sokolskiej 2 w Katowicach. Ostatnie bilety w cenie 89/99 zł znajdziecie na ticketmaster.pl.

APF_katowice_2018

Komentarze