Wielkie otwarcie Egurrola Dance Studio w Katowicach. KONKURS

fot. Egurrola Dance Studio

Choreograf znany m.in. z „Tańca z gwiazdami” czy „You Can Dance” Agustin Egurrola otwiera w Silesia City Center swoje nowe studio taneczne. To pierwszy na Śląsku oddział największej polskiej sieci szkół tańca. 25 lutego odbędzie się oficjalne otwarcie z udziałem samego założyciela.

25 lutego Silesia City Center z pewnością będzie najbardziej roztańczonym miejscem w Katowicach. Tego dnia Agustin Egurrola osobiście otworzy swoją nową szkołę tańca, uroczyście przecinając wstęgę. Będzie możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia oraz otrzymania autografu. Dla wszystkich osób zainteresowanych taneczną ofertą Egurrola Dance Studio zaplanowano lekcje otwarte, które odbędą się tego dnia. To idealna okazja, aby poznać katowickich instruktorów oraz zdecydować, jaki styl tańca wybrać dla siebie. Więcej informacji o zajęciach oraz zapisach można znaleźć na stronie www.egurrola.com.

– Otwarcie nowej szkoły tańca w Katowicach to dla mnie wyjątkowe wydarzenie. Chciałbym zarazić swoją pasją jak najwięcej mieszkańców tego miasta, zarówno tych młodszych, jak i starszych. Przyjdźcie, a przekonacie się, jak wyrazić swoje emocje i uczucia za pomocą tańca – zachęca Agustin Egurrola. – Wybór lokalizacji w Katowicach jest nieprzypadkowy. Silesia City Center to największe centrum handlowe na Śląsku. Otwarcie Egurrola Dance Studio wpisuje się w naszą strategię poszerzania oferty rozrywkowej. Jako wielofunkcyjne centrum rozrywkowo-lifestyle’owe jesteśmy pewni, że nowe miejsce będzie cieszyło się ogromną popularnością – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Egurrola Dance Studio działa już ponad 25 lat i obejmuje 12 szkół w prestiżowych lokalizacjach. To miejsce, w którym każdy, bez względu na wiek i umiejętności, będzie mógł poczuć się komfortowo. Na szczególną uwagę zasługują profesjonalne sale wyposażone w parkiety najwyższej jakości i duże lustra z powłoką antyrefleksyjną, które zapewniają kursantom komfort nauki. Wszystko to, w połączeniu z atmosferą, pasją i wyjątkowym klimatem, tworzy niepowtarzalne miejsce, które stanie się drugim domem dla każdego tancerza.

Wraz z Egurrola Dance Studio przygotowaliśmy konkurs! Na adres a.nocon@gazetamyslowicka.com wyślijcie uzasadnienie, za co kochacie taniec. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy sześć najlepszych i nagrodzimy je karnetami na wybrane zajęcia taneczne w Egurrola Dance Studio. Przygotowaliśmy dla was jeden voucher na wybrany kurs tańca oraz pięć voucherów na pojedyncze zajęcia. Macie czas do 18 lutego włącznie. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

Plakat promujący wydarzenie

Komentarze